^Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ROK SZKOLNY 2017/2018

Pracownicy merytoryczni OREW: 

Dyrektor OREW - mgr Marzanna Dybcio / nauczyciel dyplomowany / 

Wicedyrektor OREW -  mgr Beata Wojczuk /nauczyciel mianowany /

Nauczyciele mianowani: 

mgr Zofia Siembida - zajęcia edukacyjno-wychowawcze
mgr Agata Krzemińska - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze/ Integracja Sensoryczna
mgr Ewa Ryszczuk - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Anna Pyś-Kościk - zajęcia edukacyjno-wychowawcze/Integracja Sensoryczna
mgr Agnieszka Szumilak - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Joanna Pysiewicz - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Magdalena Adamiak - zajęcia edukacyjno-wychowawcze 
mgr Aldona Krakowiak - nauczyciel - tyflopedagog, oligofrenopedagog
mgr Edyta Szawara - zajęcia edukacyjno-wychowawcze
mgr Anna Małecka - zajęcia edukacyjno-wychowawcze-wychowanie przedszkolne
mgr Marta Dadia - zajęcia rewalidacyjne indywidualne met. A.A.Tomatisa
mgr Magdalena Chmielewska - zajęcia edukacyjno-wychowawcze - wychowanie przedszkolne


Nauczyciele kontraktowi:
mgr Barbara Steć - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Małgorzata Byra-Wojtiuk - zajęcia - rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Magdalena Szust - zajęcia edukacyjno-wychowawcze - wychowanie przedszkolne
mgr Iwona Polanowska - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Katarzyna Osoba - zajęcia edukacyjno-wychowawcze 
mgr Halina Burda - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze 
mgr Iwona Wróbel - nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Łukasz Rachwał - zajęcia ruchowo- korekcyjne 
mgr Nina Oktaba - psycholog
mgr Aleksandra Kozyra - psycholog

Nauczyciel stażysta:

mgr  Katarzyna Greszta -  zajęcia edukacyjno-wychowawcze-wychowanie przedszkolne

Specjaliści zatrudnieni w ramach NFZ: 

mgr Małgorzata Słupska - neurologopeda 
mgr Agnieszka Ochal - pedagog specjalny
mgr Piotr Greszta - psycholog
mgr Grażyna Dawid - surdologopeda
mgr Aleksandra Kozyra - psycholog
mgr Iwona Wróbel - fizjoterapeuta
mgr Iwona Bartoszczyk - fizjoterapeuta
mgr Beata Hajdamaszek - fizjoterapeuta
mgr Łukasz Rachwał - fizjoterapeuta

Pomoce nauczyciela: 

Ewa Kupiec
Anna Berdak
Joanna Szust
Aneta Łyciuk
Joanna Lipczuk
Szymon Mazurek
Małgorzata Wiater
mgr Marzena Zawrotniak
Jolanta Kurzawska
Jolanta Mazurek
mgr Radosław Teterycz
Jacek Korneluk
Damian Bukowiec
mgr Agnieszka Burak
Beata Łach
Anna Łopuszańska

Pracownicy medyczni OREW : 

Lekarze rehabilitacji medycznej: 

lek. med. Jolanta Świrgoń
lek. med. Elżbieta Zwierzyńska 

Pielęgniarka: 

mgr Jolanta Pyś 

Ratownicy medyczni:

mgr Radosław Teterycz
Jacek Korneluk

Transport

Kierowcy:

Jerzy Bil, 
Zdzisław Presz, 
 Jarosław  Bałka
Jacek Bil 

Administracja: 

Maria Bil - Główna księgowa 
mgr Marcin Małecki - Specjalista OREW
mgr Agnieszka Maścibroda - Pomoc księgowej/pracownik biurowy
Elzbieta Smolarczyk - Pracownik socjalny/kadry
mgr Danuta Kniaź - Pracownik biurowy
Janina Bochunewicz - Pracownik biurowy

Pracownicy obsługi:sprzątaczki, konserwator

Krystyna Kukiełka 
Małgorzata Byra
Zbigniew Pakos
Renata Pitura
Anna Lewkowicz
Beata Łach
Mariusz Kliza